Gruntownie.com- kilka słów o nas

Anna Wróblewska

właściciel

licencja  nr 6960

biuro@gruntownie.com

Gruntownie.com – powstało z myślą o poszukujących głównie nieruchomości gruntowych, zabudowanych lub niezabudowanych, inwestycyjnych, rekreacyjnych, rolnych i innych, które będą sprawdzone pod kątem prawnym i będą odpowiadać zadanym przez klientów kryteriom.
Za rzetelne wykonanie czynności pośrednictwa w sprzedaży i kupnie nieruchomości odpowiada licencjonowany pośrednik nieruchomości Anna Wróblewska Nr licencji 6960 z 2006r.

Oferuję pełne zaangażowanie i profesjonalizm na każdym etapie współpracy z klientem poszukującym i sprzedającym nieruchomość.
Głównym obszarem, na którym się koncentruję to woj. dolnośląskie, ale długoletnie doświadczenie zawodowe pokazało, że często warto poszerzyć horyzonty. Klient ma czasem nieruchomości w woj. sąsiednich lub innych, a zaufanie jakim nas obdarzył zobowiązuje.

W swojej pracy kieruję się kodeksem etyki zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami i współpracuję ze sprawdzonymi przez lata fachowcami z innych biur nieruchomości, rzeczoznawców, architektów i innych pokrewnych branż jak producenci domów z prefabrykatów i firmy instalacyjne.

Moje doświadczenie + szeroka baza ofert i kontaktów = Sukces Klienta

czyli osiągnięcie zamierzonego efektu tj. skojarzenie stron transakcji i dopilnowanie prawidłowego przebiegu procesu kupna, sprzedaży lub najmu od pierwszej prezentacji lub ujawnienia oferty, do podpisania Aktu Notarialnego i przekazania kluczy.

 Zapraszam do współpracy i zapoznania się z aktualną ofertą.

Nieruchomości wynajem
Nieruchomości sprzedaż